SÖZLEŞMELER

Gizlilik Kuralları, Site Kullanım Şartları ve İletişimler ile Kişisel Verilerinize İlişkin Bilgilendirme:

İkon Accessory tarafından işletilen www.ikonaccessory.com adresindeki internet sitesinde İnternet Sitesi’ni herhangi bir şekilde ziyaret eden ve/veya kullanan kişilere (“Kullanıcı”) daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgiler (isim, yaş, e-posta adresi, vb.) talep edilmektedir. İnternet sitesi ile toplanan bu veriler; kampanya çalışmaları veya Kullanıcının hesabına yönelik özel promosyon faaliyetlerinin yapılabilmesi için sizin onayınız dahilinde İnternet Sitesi bünyesinde kullanılmaktadır. Kişisel bilgiler haricinde; İnternet Sitesi üzerinden yapılan işlemlere ait istatistiksel veriler analiz edilmekte ve saklanmaktadır.

Web sitemizi ziyaretinizde kişisel bilgileriniz, sadece sizin bilginiz dâhilinde sizden temin edilebilmektedir. Sizlerin, bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz 3. Parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

Gizli bilgiler, ancak resmi makamlar tarafından usulü dairesinde bu belgelerin talep edilmesi durumunda, yürürlükte bulunan emredici mevzuat hükümleri gereği resmi makamlara açıklanabilecektir.

Bilgi güvenliğinizi sağlamak amacı ile sizlerin de şifrelerinizi kimse ile paylaşmamanızın gerekliliğini vurgulamak isteriz.

Elektronik posta iletişiminde söz konusu mesaj şifrelenmediği takdirde mesajın güvenliğinin garanti altına alınamadığını ve göndereceğiniz elektronik postaların güvenliğinden sizlerin sorumlu olduğunuzu hatırlatmak isteriz.

İkon Accessory, bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

Bu Gizlilik Politikası’nın amacı, sözleşmeyle aksi belirtilmedikçe, Kullanıcı’ların İnternet Sitesi’ni kullanımını yönetmektir. İkon Accessory bu Gizlilik Politikası’nı her zaman tek taraflı olarak değiştirebilir. Böyle durumlarda, değiştirilen metnin İnternet Sitesi’nde yayımlanması ile değişiklikler geçerlilik kazanacaktır.

İstek, görüş ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ünvanı: İkon Accessory

E-Posta : [email protected]

Telefon: 0(538) 628 2293